• 1399/09/12 - 14:04
  • تعداد بازدید: 177
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
هفته کتاب در کانون کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری ویژه برنامه‌های مجازی هفته کتاب در کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد

۱۶ عنوان برنامه فرهنگی، ادبی و هنری با محوریت کتاب و کتابخوانی در کانون استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت مجازی در گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی عرصه کودک ونوجوان در سراسر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ؛ 16 عنوان برنامه فرهنگی، ادبی و هنری با محوریت کتاب و کتابخوانی در کانون استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت مجازی در گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی عرصه کودک ونوجوان در سراسر استان از 24 تا 30 ابان  برگزار شد.

بر اساس این گزارش ، برگزاری نشست زنده اینستاگرامی با حضور فعالان حوزه کتاب ،کارشناسان و مربیان مراکزو مهمان ویژه نشست( حجت الاسلام اسماعیل آذری)، اهدای کتاب ، معرفی آثار نویسنده استانی" خانم یاسمن درستی " نویسنده کودک با حضور این نویسنده در گچساران ، شب شعر با عنوان  " یاد یار مهربان " ، نامه ای به کتاب با عنوان " دانایی ، مانایی" ،معرفی کتابهای تازه مراکزبه عنوان «یاران مهربان» ،معرفی نویسندگان مطرح کودک و نوجوان به همراه معرفی آثار ایشان، پویش مجازی«کدام کتاب خنده را بر لب شما آورد» بخشی از عناوین برنامه های برگزار شده توسط مراکز فرهنگی هنری کهگیلویه و بو.یراحمد بوده است.

گفتنی است، معرفی کتاب های کم خواننده با عنوان«هفت شب هفت کتاب» ، شعرخوانی همراه با معرفی کتاب های شعر توسط اعضا و مربیان با عنوان «آوای دوست» ، خوانش هفت کتاب در هفت شب به صورت مجازی ، هفت شب با هفت نویسنده، تهیه کلیپ های مربوط به حوزه کتاب و کتاب خوانی ،معرفی هفته کتاب و کتابخوانی ،کارگاه هنری نقش یار، کارگاه ادبی(نوشتن خلاق) ،کارگاه ادبی(داستان کوتاه) نیز از دیگر برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی کانون استان بود.

این ویژه برنامه‌ها در هفته کتاب و کتابخوانی از ۲4 تا ۳۰ آبان  در مراکز کانون کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی و گروه‌های ویژه کودک ونوجوان استان برگزار شد.

کتاب و کتابخوانی کودک ونوجوان اصلی ترین فعالیت کانون به شمار می رود که تمام فعالیت های فرهنگی، ادبی و هنری آن نیز براساس کتاب های موجود در قفسه های مراکز کانون برنامه ریزی و اجرا می شوند به شکلی که  هر فعالیتی که انجام می گیرد از شعر و داستان و نوشتن گرفته تا نمایش و کاردستی و عروسک‌سازی و قصه گویی و دهها فعالیت دیگر حتما برپایه ی کتاب شکل می گیرند.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت